Efektywny Bibliotekarz

Promocja biblioteki w niedoczasie 

Kurs online live

480 minut = 8h kursu online live

Paulina Milewska będzie Was uczyć osobiście, zamiast nagrywać treści. Pytania możesz zadawać na bieżąco.

doświadczenie
i wiedza

Paulinę możecie znać jako pomysłodawczynię i realizatorkę akcji Odjazdowy Bibliotekarz i Fenomenalna Bilbioteka.

rozwiązania dla bibliotek

  • Promocja w bibliotece to jedno z wielu działań. Dlatego swoim doświadczeniem będzie się z Wami dzielić osoba, która bardzo dobrze rozumie tę specyfikę.

Kiedy?
27 – 28 kwietnia 

godz. 9:00 – 13:00 (2 x 4h)

Koszt:
300 zł 270 zł*

*tylko do 24 kwietnia

Ilość miejsc: 20

Zapisz się wysyłając e-mail o temacie „Kurs dla bibliotek” na adres: grzegorz@wniedoczasie.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Treść kursu

Kilka słów od Pauliny:

„Pracujesz w bibliotece (publicznej lub też innego typu)? Zajmujesz się milionem spraw każdego dnia, a wśród Twoich obowiązków jest również prowadzenie działań promujących instytucję? A może Twoim głównym zadaniem jest praca w marketingu bibliotecznym? Byłam na tym samym miejscu i w obu wariantach z sukcesami prowadziłam działania promocyjne. 

Znajdź dla siebie czas na spokojne, rzeczowe i wynikające z praktyki szkolenie, podczas którego skupisz swoją uwagę na sprawdzonych narzędziach i metodach promowania instytucji. Od 10 lat zajmuję się marketingiem bibliotecznym, uczę się, testuję, błądzę, szukam, znajduję rozwiązania, które sprawdzają się w naszym, bibliotecznym środowisku. W 2020 roku skupiłam się też na tworzeniu materiałów edukacyjnych z tego zakresu dla bibliotekarzy. 

Skorzystaj z mojego doświadczenia i wypracowanego planu działań, który możesz wdrożyć od razu po zakończeniu kursu w swojej pracy. Poznaj solidne podstawy, które umożliwią Ci ukierunkowanie dalszych kroków nad kreowaniem pozytywnego wizerunku Twojej biblioteki”. 

Prowadząca:
Paulina Milewska

Specjalistka ds. promocji, animatorka czytelnictwa, bibliotekarka. Autorka licznych artykułów (ponad 50 tekstów fachowych i naukowych), prelegentka na ponad 30 konferencjach ogólnopolskich, organizatorka wydarzeń i trenerka prowadząca warsztaty dla pracowników bibliotek różnego typu.

Obecnie pracuje w Centrum Informacyjno-Bibliotecznym UM w Łodzi jako spec. ds. marketingu oraz w organizacji pozarządowej – członkini zarządu Fundacji Fenomen, koordynatorka projektów z zakresu kultury. Pomysłodawczyni i realizatorka kampanii Odjazdowy Bibliotekarz (od 2010 r.), Fenomenalna Biblioteka (od 2016 r.). Od 2020 r. członkini Stowarzyszenia Labib. Realizatorka autorskiego projektu “PRomocja w bibliotece – podejmij wyzwanie”, stypendystka MKiDN na rok 2020 r. 

Prowadzi facebookową grupę dla bibliotekarzy zajmujących się marketingiem “PRomocja w bibliotece”. 

pmilewska.blogspot.com